5903453003572 5903453003572 Ania
Bio Ania Muffinki babuni naturalne Bio Ania Muffinki babuni naturalne
BIO 200 g
83,20zł/kg

Cena: 16,64 zł

PLN
1
3
Bio Ania Muffinki babuni naturalne
3 5
3.5 3 Bio Ania Muffinki babuni naturalne
Data przyd. 2026-11-01
5903453003602 5903453003602 Bio Ania
Bio Ania Muffinki babuni kakaowe Bio Ania Muffinki babuni kakaowe
BIO 200 g
81,95zł/kg

Cena: 16,39 zł

PLN
1
2
Bio Ania Muffinki babuni kakaowe
5 5
5 3 Bio Ania Muffinki babuni kakaowe
Data przyd. 2026-11-01
5903453004005 5903453004005 Bio Ania
Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 Bio Ania Grunchy orkiszowe 4
płatki z pełnego ziarna BIO 180 g
59,89zł/kg

Cena: 10,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-31
5903453003640 5903453003640 Bio Ania
Bio Ania Wafle domowe z otrębami Bio Ania Wafle domowe z otrębami
bez dodatku cukrów BIO 190 g
66,95zł/kg

Cena: 12,72 zł

PLN
1
1
Bio Ania Wafle domowe z otrębami
4 5
4 3 Bio Ania Wafle domowe z otrębami
Data przyd. 2027-03-01
5903453005422 5903453005422 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki prostokątne Bio Ania Herbatniki prostokątne
BIO 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
5903453005415 5903453005415 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
5 5
5 1 Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
Data przyd. 2027-04-30
5903453003039 5903453003039 Bio Ania
Bio Ania Pałeczki ptysiowe Bio Ania Pałeczki ptysiowe
bez dodatku cukru BIO 70 g
136,14zł/kg

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Bio Ania Pałeczki ptysiowe
4 5
4 3 Bio Ania Pałeczki ptysiowe
Data przyd. 2027-05-30
5903453005040 5903453005040 Ania
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
4 5
4.5 3 Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
Data przyd. 2027-08-30
5903453007822 5903453007822 Bio Ania
Bio Ania krakersy mini jungle BIO Bio Ania krakersy mini jungle BIO
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
5903453003633 5903453003633 Bio Ania
Bio Ania Wafle domowe bez dodatku Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
cukrów BIO 190 g
68,37zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3
Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
5 5
5 2 Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
Data przyd. 2027-04-01
4019886000208 4019886000208 Sodasan
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń o zapachu cytrynowym BIO 1 litr

Cena: 22,70 zł

PLN
1
2
4019886000239 4019886000239 Sodasan
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń BIO cytrynowy 500 ml
29,98zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
4019886023566 4019886023566 Sodasan
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
do zmywania naczyń Sensitive BIO 500 ml
29,98zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
4038375025003 4038375025003 Natumi
Natumi Krem ryżowy do gotowania i Natumi Krem ryżowy do gotowania i
pieczenia bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO 200 ml
30,90zł/l

Cena: 6,18 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-12-01
5411788026253 5411788026253 Lima
Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO
500 g
55,40zł/kg

Cena: 27,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-01
3445020002615 3445020002615 Bio Planete
Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
i smażenia BIO 500 ml
39,98zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5